شرایط و ضوابط عضویت در دیده شو

« به نام خدا»

1- تعاریف و اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

1-1- کارگشا: با نام ثبت شده آینده پژوهان نوآور کارگشا شرکتی است که با ارائه سرویس و خدمات ساختمانی از طریق وب سایت و اپلیکیشن فعالیت می کند.

1-2- سامانه: به وب سایت و اپلیکیشن ثبت درخواست کارگشا سامانه اطلاق می شود.

1-3- درخواست: به تقاضای مشتری جهت دریافت خدمت از متخصصان کارگشا اطلاق می شود.

4-1- اپلیکیشن: اپلیکیشن موبایل برنامه ای کاربردی است که بر روی گوشی های هوشمند نصب می شود و در واقع یک ماهیت فیزیکی بر روی دستگاه ایجاد می کند. کارگشا برای کاربران خود اپلیکیشنی در یک نسخه Android طراحی کرده است. کاربران Android از طریق کافه بازار و google play می توانند این اپلیکیشن را دریافت کنند. همچنین متخصصان Android می توانند اپلیکیشن مخصوص خود را از طریق وب سایت کارگشا، کافه بازار و google play دریافت کنند.

1-5- مشتری: فردی حقیقی یا حقوقی است، که از طریق وب سایت یا اپلیکیشن کارگشا درخواست خدمت می کند.

1-6- کاربر: شخص حقیقی یا حقوقی است که به صورت آنلاین از طریق وب سایت یا اپلیکیشن به کارگشا متصل شده است و مشتری یا متخصص است که از خدمات کارگشا بهره مند می شود.

1-7- حساب کاربری یا داشبورد: شامل اطلاعات شخصی، سابقه فعالیت کاربر و تصاویر پروژه ها است که بعد از ثبت نام در کارگشا، متعلق به متخصص یا مشتری است.

2- ضوابط و مقررات مربوط به حساب کاربری کاربران

2-1- در کلیه¬‌ مراحل استفاده از کارگشا، کاربران موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند. مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری و متخصصان که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام انجام خدمت) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربر) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و کارگشا هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و کارگشا می‌تواند ضمن غیر فعال کردن متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی کارگشا بعمل آورد.

2-2- ثبت نام کاربران در کارگشا به معنی پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات کارگشا است. کاربر با ثبت نام در کارگشا می‌پذیرد که قوانین و مقررات کارگشا را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. شایان ذکر است که این قوانین به مرور زمان قابل تغییر است.

2-3- تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در کارگشا کنند.

 

2-4- برای استفاده از کارگشا کاربر باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را به صورت صحیح در وب سایت کارگشا ثبت کند و در صورت هرگونه تغییر در اسرع وقت نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کند.

2-5- هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان مشتری در کارگشا داشته باشد.

2-6- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص در کارگشا یا سایر خدمات مربوط به کارگشا انجام می‌شود به عهدۀ کاربر است.

2-7- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربر است. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود. به شما پیشنهاد می دهیم که به منظور حفظ امنیت حساب کاربری تان به طور منظم بازبینی امنیتی را انجام دهید.

2-8- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند. در صورت ظن به دسترسی اشخاص ثالث به حساب کاربری، کاربر موظف برای انجام پیگیری‌های بیشتر شرکت را مطلع سازد.

2-9- در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه سرویس به کاربر خودداری کند.

2-10- در صورتی که کاربر مایل به بستن حساب کاربری خود در کارگشا باشد، می‌تواند با تماس با شرکت نسبت به این امر اقدام نماید. در این صورت حساب وی از طرف کارگشا مسدود خواهد شد. لیکن برخی اطلاعات مانند تراکنش‌های مالی سابق به دلایل قانونی قابل حذف نیست و در کارگشا باقی خواهد ماند.

2-11- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری و اعتبار کارگشا شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی می شود و کارگشا حق غیر فعال نمودن حساب کاربری و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

2-12- به حقوق دیگران احترام بگذارید (ازجمله حریم‌خصوصی و حقوق مالکیت معنوی) سواستفاده نکنید تا به دیگران یا خودتان آسیب نرسانید (یا تهدید به انجام این کارها یا تشویق آن‌ها نکنید)، مثلاً با فریب دادن، افترا زدن، ارعاب، اذیت‌وآزار، یا انجام رفتار تهدیدآمیز نسبت به دیگران

2-13- اطلاعات در دسترس عموم که ارائه می‌دهید، مثل اصلاح نشانی کسب‌وکار محلی. این اطلاعات به پروانه نیاز ندارد، زیرا جز اطلاعات عمومی محسوب می‌شود که همه آزادند از آن استفاده کنند.

2-14- بسیاری از سازمان‌ها، مانند کسب‌وکارها، مؤسسات غیرانتفاعی و غیره، از سرویس‌های ما بهره می‌برند. برای استفاده از سرویس‌هایمان ازطرف یک سازمان یک نماینده مجاز از آن سازمان، باید با این شرایط موافقت کند.

2-15- کارگشا، هیچ گونه مسئولیت در قبال اطلاعات و خدمات ارائه شده را ندارد و صرفاً رابط سیستمی بین کاربر و متخصصان و شرکت ها می باشد.

2-16- کارگشا با تمام امکانات خود از جمله پشتیبانی آنلاین، دریافت بازخورد از کاربران، تمامی تلاش خود را جهت تأمین رضایت مشتریان و کاربران خدمات کارگشا می نماید.

2-17- در صورت بروز مشکل و یا بروز اختلاف میان کاربران، کاربران محترم می توانند نسبت به طرح موضوع مشکل یا اختلاف در بخش انتقادات و پیشنهادات اقدام نمایند. کارگشا تلاش می نماید تا در کمترین زمان ممکن با بررسی امر نسبت به رفع مشکل و یا حل و فصل اختلاف اقدام نماید.

2-18- هیچ یک از کاربران مجاز به استفاده از ربات ها و نرم‌افزارهای مرتبط یا واسط برای استفاده از خدمات اپلیکیشن یا وب سایت کارگشا نمی باشند.

2-19- در صورت تغییر شماره تماس، وب سایت، ایمیل و نشانی محل کار و شرکت در اسرع وقت اقدام به اصلاح آن کنید.

2-20- در آپلود تصاویر محصولات و پروژه ها حتما از عکس های واقعی و مرتبط استفاده کنید. مسئولیت هر گونه مغایرت تصاویر با محصول و پروژه ارائه شده به عهده کاربر است و کارگشا هیچگونه مسئولیتی ندارد.

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های ‌کارگشا باخبر شوید:

logo-samandehi
پل ارتباطی
تهران، بلوار قیطریه، نبش خیابان نامی، پلاک ۱، واحد ۵

کليه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آینده پژوهان نوآور کارگشا است.